Silver partner
20
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1043
Останній візит на сайт
2 тижні тому

Продаж квартир (1)

  • 280 000 $
    1 944 $/м²

    Щекавицька вул., 53

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Контрактова площа Поділ ЖК Бонапарт
    4 кімнати
    144 / 89 / 48 м²
    поверх 9 з 10
    2017 рік побудови
    2 тиж. тому
    Пропонується унікальна квартира площею 144 м², розташована на 9-10 поверсі сучасного клубного будинку на 33 квартири в центрі історичного Подолу. Ідеальний варіант як для комфортного життя, так і для інвестиції. 🔹 Планування та переваги: Дворівнева квартира — максимум простору та можливостей. 2 балкони з неймовірними краєвидами Панорамний вид на історичний центр Києва та Дніпро Стан — після будівельників (без ремонту): реалізуйте власний проєкт без обмежень 🔹 Будинок та інфраструктура: Сучасний будинок 2017 року Консьєрж-сервіс, підземний паркінг. 🔹 Локація: Серце історичного Києва - Поділ. У пішій доступності: метро, театри, музеї, ресторани, супермаркети Атмосфера старого Києва + комф...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.